LUCRATOR COMERCIAL- MATERIALE TEXTILE SI ACCESORII

Descrierea postului
Angajam LUCRATOR COMERCIAL pentru magazin care comercializeaza materiale textile si accesorii, situat in zona centrala a orasului. Atributii: - Serveste clientii, atat voluntar cat si la solicitarea acestora avand un comportament politicos, civilizat si profesional; - Inregistreaza toate produsele vandute pe casa de marcat din dotare si elibereaza bonurile fiscale; - Intocmeste facturi la cererea clientilor; - Preia si finalizeaza comenzile on line sosite pe site-ul magazinului; - Completeaza standurile din dotare cu produse; - Mentine aspectul ordonat al materialelor, ori de cate ori este necesar, - Intocmeste necesarul de marfa pentru produsele terminate.
Candidatul ideal
Cerinte: - Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat - Experienta in domeniul vanzarilor de minim 6 luni - Cunostinte de utilizare a calculatorului si navigare pe internet - Persoana energica, proactiva, ce isi da interesul sa indeplineasca sarcinile trasate.