Vanzatoare cu experienta pentru magazin cu materiale textile

Publicat la: 23.02.2023 Expiră la: 31.03.2023 Locație: Jud. Buzău, Buzau
Descrierea postului
Angajam VANZATOARE CU EXPERIENTA pentru magazin de mercerie, materiale textile si accesorii croitorie Atributii: - Serveste clientii, atat voluntar cat si la solicitarea acestora, comportament politicos, civilizat si profesional; - Inregistreaza toate produsele vandute pe casa de marcat din dotare si elibereaza bonurile fiscale; - Intocmeste facturi la cererea clientilor; - Preia si finalizeaza comenzile on line sosite pe site-ul magazinului; - Completeaza standurile din dotare cu produse; - Mentine aspectul ordonat al vitrinelor, ori de cate ori este necesar, - Intocmeste necesarul de marfa pentru produsele terminate.
Candidatul ideal
Cerinte: - Studii medii finalizate cu diploma de bacalaureat - Experienta in domeniul vanzarilor de min. 1 an - Cunostinte de utilizare a calculatorului si navigare pe internet.
Beneficii oferite
Program de lucru: luni- vineri 9:00-18:00 sambata 9:00- 14:00 duminica 9:00-13:00. Un week-wend se lucreaza- un week-end este liber. Salariul net 2500 lei.