SUDOR / LACATUS MECANIC / BULDOEXCAVATORIST CU EXPERIENTA

Publicat la: 01.04.2019 Expiră la: 31.03.2023 Locație: Jud. Buzău, Buzau
Descrierea postului
SUDOR - Executa lucrari de sudura electrica si autogena pentru reparatii la utilaje statice si dinamice, confectii conducte si confectii metalice in scopul finalizarii reparatiilor conform comenzilor. Responsabilitati si sarcini: Executa lucrari de sudura tinand cont de incadrarea in timp si calitate, conditii de siguranta in vederea repararii utilajelor statice si dinamice: Primeste comanda de lucru si documentatia aferenta de la superiorul direct; Foloseste scule si dispozitive corespunzatoare locului de desfasurare a lucrarii; Executa lucrari de sudura in otel-inox, otel- carbon, in vederea repararii/confectionarii conductelor aferente instalatiilor tehnologice; Realizeaza lucrari de sudura in vederea repararii/confectionarii pentru diverse structuri metalice. LACATUS MECANIC - Lucreaza in echipa cu sudorul. BULDOEXCAVATORIST - Efectueaza lucrari de sapare, incarcarea materialelor, efectuarea lucrarilor de curatare, nivelare si afanare a terenurilor, efectuarea lucrarilor de compactare.
Candidatul ideal
Candidatul ideal: Studii medii - calificare sudor /calificare lacatus mecanic /calificare buldoexcavatorist + permis auto; Experienta in domeniu minin 3 ani; Bune abilitati de relationare (lucru in echipa); Punctualitate si seriozitate; Persoana dinamica cu initiativa; Disponibilitate de lucru in teren.
Beneficii oferite
Salariu atractiv + tichete de masa + diurna + transport/cazare asigurata (cand se pleaca in deplasare); Ore suplimentare platite conform legislatiei; Stabilitate; Siguranta financiara.