SEF ECHIPA STRUCTURIST

Descrierea postului

Angajm SEF ECHIPA STRUCTURIST pentru fabrica de constructii din Buzau.

Responsabilitati:

 - Experienta relevanta intr-o firma de constructii- prefabricate;

  • -  Responsabil pentru executarea la timp, corect si calitativ a lucrarilor;
  • -  Responsabil pentru formarea, motivarea si conducerea echipei;
  • -  Coordoneaza activitatea muncitorilor din subordine;
  • -  Coordoneaza activitatea lucrarilor stabilite;
  •  - Se preocupa de executarea la termen si de calitatea lucrarilor;
  • -  Aloca sarcini echipelor din subordine.
Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Experienta de lucru minim 3 ani in constructii si prefabricate;

 - Abiliati de organizare si coordonare;

  • - Abilitati de operare PC – MS Office;
  •  - Aptitudine avansata de invatare.
Beneficii oferite

Se ofera:

  • - Oportunitati de dezvoltare profesionala;
  • - Pachet salarial compus din salariu adecvat cunostintelor si experientei+ bonus performanta si tichete de masa in valoare de 35 lei/zi.

Program de lucru: luni- vineri 8:00-16:30.