Montatori acoperisuri

Descrierea postului
Realizarea de acoperisuri din tabla faltuita, cutata, tigla metalica, membrana bitumonoasa, țiglă ceramica, cu incadrarea in termenul de livrare stabilit cu beneficiarul!
Candidatul ideal
Se cauta persoane cu experienta, serioase.
Beneficii oferite
Salariu motivant, NET 4.000 - 5.500 RON/pe lună, în funcție de experienta si abilitati in montajul sistemelor complete de acoperisuri - Diurna: 50 lei/zi; - Program de munca 40+ de ore pe sāptāmânā; - Contract de muncă pe perioada nedeterminatā; - Cazare asigurata de angajator, daca este cazul - Transport asigurat de angajator, daca este cazul - Echipament de lucru și bocanci șantier asigurate de firma - Echipamente și scule profesionale pentru îndeplinirea sarcinilor de lucru asigurate de firma - Locatie: Romania, lucrarile sunt in toata tara. - Permis de conducere, categoria B, mașina este pusa la dispoziție de firma