MECANIC AUTO UTILAJE

Publicat la: 13.07.2022 Expiră la: 31.03.2023 Locație: Jud. Buzău, Buzau
Descrierea postului
Suntem in cautarea oamenilor dedicati, implicati, responsabili, pasionati de domeniul auto si cu dorinta de dezvoltare. Descrierea jobului Activitatea se desfasoara la sediul nostru din Buzau, dar si in deplasare pe santierele din tara.
Candidatul ideal
Mediul de munca este interactiv si vei face parte dintr-o echipa implicata care iti va oferi tot suportul de care vei avea nevoie. Ne dorim ca viitorul membru al echipei noastre sa detina urmatoarele calitati: -calificare mecanic auto; - experienta de minim 1 an in domeniu; - bune abilitati de comunicare si relationare; - persoana organizata, responsabila, atenta la detalii; - permis conducere categoria B.
Beneficii oferite
Beneficii pe care le oferim: - pachet salarial motivant- in functie de experienta- de la 3200 net; - asigurarea training pentru utilajele noastre; - tichete masa sau diuna + transport si cazare asigurate atunci cand se pleaca in deplasare.