INGINER TEHNOLOG- PLANIFICARE PRODUCTIE

Descrierea postului
Angajm INGINER TEHNOLOG- PLANIFICARE PRODUCTIE pentru fabrica de constructii din Buzau. Responsabilitati: - Tine evidenta tuturor notelor de predare ale prefabricatelor, semifabricatelor si confectiilor metalice • Analizeaza incadrarea in normele de consum pe baza documentatiilor tehnice de executie • Lanseaza documentatia tehnica catre productie si CQ • Analizeaza si efectueaza controlul documentatiei de executie a produselor • In cazul modificarii documentatiei retransmite formatul update catre toti cei implicati • Intocmeste fisele tehnologice si le prelucreaza in softul NAVISION • Intocmeste raport lunar de inchidere a productiei prin punctarea / corelarea cu notele de predare si a balantei contabile.
Candidatul ideal
Candidatul ideal: - Candidatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare tehnice – specializare constructii - Experienta de lucru minim 3 ani in constructii si proiectare - Cunostinte bune de AUTOCAD - Abilitati de operare PC- nivel avansat – MS Office - Aptitudine avansata de invatare.
Beneficii oferite
Se ofera: Oportunitati de dezvoltare profesionala. Pachet salarial compus din salariu adecvat cunostintelor si experientei, bonus performanta si tichete de masa.