INGINER MENTENATA ELECTRICA fabrica

Aplică acum Publicat la: 04.05.2023 Expiră la: 27.06.2024 Locație: Jud. Buzău, Buzau
Descrierea postului

Angajam INGINER MENTENATA ELECTRICA fabrica de constructii din Buzau.

Descrierea jobului:

- Coordonează și monitorizează activitățile de întreținere, reparații și inspecții tehnice a echipamentelor utilizate în activitatea de producție;

- Identifică problemele apărute în funcționarea utilajelor și intervine pentru soluționarea lor cu echipe din subordine sau cu firme terțe;

- Lucrează împreună cu Managerul de Investiții la implementarea locală a proiectelor de investiții;

- Face necesar de piese de schimb și de servicii necesare bunei desfășurări a activității departamentului;

- Asigură procesele de întreținere și reparație;

- Monitorizează repara iile zilnice și activită ile de mentenan ă;

- Asigură relația cu ISCIR pentru echipamentele care se supun controlului acestei instituții;

- Realizează instructajul periodic pentru personalul din subordine.

Candidatul ideal

Cerinte:

- Absolvent studii superioare tehnice automatizari industriale,electric, electrotehnic, electromecanic, energetic

- Cunoștințe mentenanta în domeniul echipamentelor industriale

- Cunoștințe teoretice și practice în domeniul ingineriei electrice

- Abilitati avansate de operare PC MS Office.

Beneficii oferite

Program de lucru: luni- vienri 8h/zi.

Salariul se discuta la interviu + tichete de  masa 30 lei/zi + asigurare privata sanatate + alte beneficii.