INGINER – CQ (Responsabil cu controlul calității)

Descrierea postului
Angajam INGINER – CQ (Responsabil cu controlul calității) pentru companie cunoscuta din domeniul constructiilor din Buzau. Responsabilitati: - Consolidarea documentelor necesare pentru întocmirea cărţii tehnice (Întocmirea proceselor verbale, a procedurilor de lucru, planul calității, P.C.C.V.I. și a tuturor documentelor aferente CT și SM al firmei). - Verificarea calității execuției în șantier. - Păstrarea în evidenţă a documentelor tehnico-economice. - Centralizarea avizelor de însoţire a materialelor puse în operă (beton, armătură...etc.). - Sortarea şi înregistrarea corespondenţei în registrul de intrări-ieşiri. - Îndosarierea documentelor. - Scanarea şi copierea documentelor. - Asigură circuitul informaţiilor.
Candidatul ideal
Candidatul ideal: - Absolvent al facultăţii de construcţii; - Experienta pe un post similar minim 3 ani; - Cunoaşterea limbii engleze, nivel mediu-avansat; - Spirit de echipa; - Carnet de sofer tip B.
Beneficii oferite
Pachet salarial: salariu motivant + tichete de masa+ alte beneficii