INGINER ATELIER CONFECTII METALICE

Descrierea postului
Descrierea jobului: - Coordoneaza echipele de muncitori aflate in subordine; - Primeste si gestioneaza documentatia tehnica a elementelor care vor fi lansate in productie; - Intocmeste necesarul de materiale pt elemntele care vor fi lansate in productie; - Intocmeste fisele tehnologice ale elementelor dupa plansele de executie; - Tine evidenta zilnica a productiei si urmareste productia dupa planificarea primita; - Intocmeste raport lunar de inchidere a productiei prin punctarea / corelarea cu notele de predare.
Candidatul ideal
Candidatul ideal: - Candidatul trebuie sa fie absolvent de studii superioare tehnice – specializare constructii, TCM; - Experienta relevanta in constructii in domeniul confectii metalice; - Cunostinte bune de AUTOCAD; - Abilitati de operare PC- nivel avansat – MS Office; - Aptitudine avansata de invatare.
Beneficii oferite
Se ofera: - salariu motivant- discutat la interviu - tichete de masa - prime anuale. Programul de lucru: 8h/zi.