ELECTROMECANIC

Publicat la: 28.11.2017 Expiră la: 31.03.2023 Locație: Jud. Buzău, Ramnicu Sarat
Descrierea postului
Vei fi responsabil pentru: - identificare si solutionare a diferitelor disfunctionalitati aparute si remedierea problemelor; - intocmirea si executarea planului de mentenanta; - testari si demonstratii noi.
Candidatul ideal
Se cauta persoane care sa aiba experienta minim 3 ani in: - domeniul electricitatatii; - intretinerea masinilor implicate in procesul de productie, realizarea interventiilor de orice fel pentru remedierea tuturor defectiunilor aparute; - realizarea mentenantei pe partea mecanica, hidraulica si pneumatica (schimbare și reparații electro-valve, valve, pompe hidraulice, compresoare); - reprezinta un avantaj experienta in realizarea de reparatii pe partea electrica si automatizari a acestor echipamente; - citirea planurilor tehnice - asigurarea functionarii masinilor, motoarelor si instalatiilor mecanice.
Beneficii oferite
Se ofera salariu atractiv + tichete de masa+ decontarea transportului.