DEVIZIER

Publicat la: 02.05.2023 Expiră la: 31.12.2023 Locație: Jud. Buzău, Gura Calnaului
Descrierea postului

Descrierea jobului:

- Întocmește baze de prețuri, încadrează cantitățile de lucrări în articole de deviz,

- Intocmește devize și situații de plată, calculează costul final al investiției, consumurile specifice ale acesteia, stabilind în timp real încadrarea în graficele de lucrări a investiție;

- Întocmește solicitări de: clarificări, contestații, elaborarea de răspunsuri la solicitările de clarificări primite din partea comisiilor de evaluare; Întocmește buget pentru lucrările câștigate;

- Colaborează ori de câte ori este nevoie cu specialiștii din cadrul departamentului tehnic, al departamentului de urmărire a producției, cu șefii punctelor de lucru și șefii de șantier;

- Deține și menține la zi evidenta lucrărilor executate și în curs de execuție; Urmărește decontarea lucrărilor executate;

- Menține în permanență relația cu furnizorii de materiale, subantreprenorii, clienții;

- Răspunde pentru corectitudinea devizelor întocmite.

Candidatul ideal

Candidatul ideal:

- Studii superioare absolvite / cursuri în domeniu;

- Cunoaște legislația în domeniul;

- Cunoștințe foarte bune PC (pachetul Office etc.), program de devize;

- Foarte bune abilități de comunicare;

- Abilități de organizare și planificare a activității proprii.

Beneficii oferite

Program de lucru: luni- vineri 8h/zi.

Se ofera: pachet salarial motivant- in functie de experienta+ tichete masa.