REPREZENTANT COMERCIAL BACK OFFICE CU EXPERIENTA

Publicat la: 06.04.2021 Expiră la: 31.03.2023 Locație: Jud. Buzău, Ramnicu Sarat
Descrierea postului
Responsabilitati: - Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora, - Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii clienti. - Urmareste comenzile si face propuneri pentru crestere si imbunatatirea relatiei cu clientii pentru fidelizarea lor, - Gestionează comenzile (primire, intrare de administrare, confirmare a clienților, generarea de documentații diverse, încărcarea și/sau organizarea expedierii cu oficiile corespunzătoare), -Menține contactul cu departamentele Producție si Comercial pentru a facilita activitățile necesare pentru a respecta obligațiile asumate față de clienți.
Candidatul ideal
Cerinte: - Studii superioare definitivate, in domeniul economic de preferinta - Candidatul trebuie sa aiba o experiență semnificativă pe o pozitie similara (cu accent pe piața alimentară / agroalimentara în special industria de fructe/conserve), - Sa vorbeasca limba engleza- nivel avansat, - Utilizarea pachetului MS Office, - Rigurozitate, atentie la detalii si bune abilitati de comunicare.
Beneficii oferite
Se ofera: - salariu motivant- discutat la interviu in functie de experienta - tichete de masa - stabilitate si siguranta financiara, mediu de lucru placut. Program de lucru: 8h/zi- Luni- Vineri: 8:30- 17:30.