Personal cofetarie

Aplica acum | Publicat la: 25-11-2021 | Expira la: 28-01-2022

Descrierea jobului

Laborator artizanal de cofetărie produse healthy, low-carb, sugar-free angajeaza PERSONAL CU/ FARA EXPERIENTA. Un brand unic în piață locală, care și-a asumat misiunea de a oferi produse delicioase, fără zahăr pentru toți clienții dedicați unui stil de viață sănătos. Lucrăm exclusiv cu ingrediente naturale, nu acceptăm compromisuri privind calitatea deserturilor. Produsele noastre prind viață în laboratul propriu din Buzau, datorită unei echipe minunate din care trebuie să faci parte!

Candidatul ideal

Pe cine căutăm: Căutăm un coleg sau o colegă pasionat/a de cofetărie, creativ, dar mai ales organizat.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv și motivant. Program full-time- 8h/zi.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Alimentar/productie
Oras:
Buzau
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!