OPERATOR STATIE BETOANE

Descrierea postului
Angajam OPERATOR STATIE BETOANE cu experienta pentru companie de top, unul dintre cei mai importanți producători de ciment, betoane și agregate din Romania. Descrierea postului: - verifica instalatiile statiei de betoane si le regleaza respectând instructiunile tehnice si reteta; - verifica stocurile de materii prime; - dozeaza materiile prime conform procedurilor tehnice de executie; - opereaza instalatia de preparare a betonului, conform programului de livrari; - verifica caracteristicile betonului obtinut; - raporteaza productia de beton obtinuta; - primeste comenzi de beton, intocmeste diagrama de livrari; - intocmeste rapoartele de productie, avizele de insotire marfa, fisele de magazie, NIR si bonuri de consum zilnice.
Candidatul ideal
Candidatul ideal: - studii medii finalizate; - experienta in domeniu minim 3 ani; - cunostinte operare PC - la nivel mediu; - persoană organizată, cu initiativă; - persoană cu spirit de echipă dezvoltat, capabilă să se integreze rapid, responsabilă, echilibrată.
Beneficii oferite
Pachet salarial atractiv: salariu motivant + tichete de masa + alte beneficii.