Operator autopompa beton

Aplica acum | Publicat la: 09-09-2020 | Expira la: 29-01-2021

Descrierea jobului

Responsabilitati: - prestarea serviciilor de pompare a betonului conform planificarii; - pomparea betoanelor si mortarelor conform normelor si instructiunilor interne; - completeaza diagrama de servicii pompare; - intretinerea autopempei din dotare in stare de curatenie si functionare; - mentinerea calitatii betonului pe durata pomparii.

Candidatul ideal

Cerinte: - experienta pe un post similar minim 2 ani; - experienta minim 3 ani - conducator auto in domeniul constructiilor; - studii medii absolvite; - atestat trasport marfa; - seriozitate, atentie la detalii.

BENEFICII OFERITE

Se ofera: - pachet salarial motivant; - prima de performanta; - abonament la clinica medicala privata; - asigurare de viata.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Constructii
Oras:
Buzau
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!