Maistru confectii metalice

Aplica acum | Publicat la: 20-04-2021 | Expira la: 29-10-2021

Descrierea jobului

Descrierea jobului: - Conducerea unui grup lacatusi si sudori care lucreaza in domeniul confectiilor metalice, indicatii de asamblare si montaj, pe baza proiectelor tehnice. - Planificarea, supravegherea i controlul executiei proiectelor, controlul tehnic de calitate, organizarea lucrarilor in asa fel incat termenele limita sa fie respectate. - Intretine legatura cu sediul societatii si beneficiarul lucrarii.

Candidatul ideal

Candidatul ideal: - Studii de inginer sau de maistru in constructii - profil confectii metalice/sudura- sunt necesare. - Experienta relevanta minim 5 ani in toate aspectele privind confectiile metalice, lacatuserie si sudura - Prezinta un avantaj experienta de conducere a unui grup si experienta personala practica - Abilit─âti de comunicare si de lucru in echipa - Un grad ridicat de autonomie, responsabilitate si angajament.

BENEFICII OFERITE

Se ofera: - salariu motivant- discutat la interviu - tichete de masa - prime anuale. Programul de lucru: 8h/zi.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Productie
Oras:
Buzau
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!