Lucrator comercial magazin produse traditionale

Aplica acum | Publicat la: 15-01-2016 | Expira la: 30-11-2020

Descrierea jobului

Ambalarea si etichetarea produselor comercializate; Felierea corecta a produselor; Aranjarea produselor in vitrinele magazinului; Oferirea detaliilor referitoare la produsele comercializate catre clienti; Vanzarea directa catre clientii magazinului; Comunicarea cat mai eficienta cu clientii.

Candidatul ideal

Este orientat spre client si spre satisfacerea cerintelor acestuia; Stie sa isi organizeze eficient activitatea; Este caracterizat ca si muncitor si punctual.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv. Program de lucru: 2 zile lucrate- 2 zile libere.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Alimentatie / comert
Oras:
Buzau
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!