INGINER MECANIC- SEF SECTIE

Publicat la: 22.01.2019 Expiră la: 29.04.2022 Locație: Jud. Buzău, Buzau
Descrierea postului
Responsabilitatea principală a postului: este coordonarea echipei de producție (formată din lăcătuși, sudori și personal auxiliar) și urmărirea proiectelor în faza de execuție, prin organizare și sprijin în rezolvarea problemelor care apar în procesul de producție.
Candidatul ideal
Angajam INGINER MECANIC - SEF SECTIE cu experienta pentru fabrica cu peste 100 de salariati ,ce executa confectii metalice si parti componente. Candidatul ideal: - Are foarte bune cunoștințe de sudură și asamblări mecanice, - Persoană organizată și meticuloasă, cu bune abilitați de comunicare și de lucru în echipă ; - Minim 3 ani de experiență pe o poziție similară, unde a condus echipe în producția de structuri metalice, a avut responsabilitatea planurilor de producție și a urmărit și oferit soluții în problemele apărute în procesul de producție; - Studiile tehnice sunt deasemenea necesare (liceu, școala de maiștri sau facultate/colegiu), iar certificări în lăcătușerie/sudură precum şi abilităţi de operare în AutoCAD reprezintă un avantaj. - Cunoștințe sau experiență în procesele de sablare/vopsire reprezintă deasemenea un avantaj.
Beneficii oferite
Program de lucru: 8 ore/zi, de luni pana vineri. Se ofera: salariu motivant + tichete de masa.