GESTIONAR CU EXPERIENTA

Publicat la: 03.07.2019 Expiră la: 30.11.2020 Locație: Jud. Buzău, Buzau
Descrierea postului
Descriere Angajam GESTIONAR CU EXPERIENTA pentru magazin care comercializeaza mărfuri alimentare și nealimentare în regim en-detail și en-gros . Atribuții: - Participarea la recepția mărfii - Operează în stoc miscările de marfă - Păstrează documentele justificative legate de stocuri - Efectuează lunar inventarul stocului de marfă - Participă activ la operațiunile de încărcare/descărcare a mărfii la/din magazia firmei - Raportează superiorului ierarhic orice neconcordanță între stocul fizic și cel scriptic - Oferă informații despre stocuri departamentelor firmei - Respectă legislația de gestiune a stocurilor
Candidatul ideal
Cerinte: - Experienta similara, de cel putin un an, in activitatea de depozitare, logistica, distributie. - Studii medii, in domeniul economic sau tehnic. - Persoana organizata, atenta la detalii, cu initiativa, spirit de lucru in echipa. - Cunostinte medii de operare PC (Windows, Word, Excel).