Asistent manager

Aplica acum | Publicat la: 11-01-2017 | Expira la: 29-05-2021

Descrierea jobului

- Intocmeste si raspunde de corectitudinea rapoartelor solicitate de seful direct; - Urmareste agenda Directorului - stabileste impreuna cu acesta programul zilnic al activitatilor care ii revin, noteaza programarile intalnirilor si urmareste respectarea acestora; - Gestioneaza documentele de interes comercial ale firmei: centralizeaza normele interne, procedurile firmei si alte documente de interes comercial; - Urmareste modificarile aparute si asigura actualizarile necesare

Candidatul ideal

Se cauta o persoana cu experienta pe un post similar, care sa indeplineasca urmatoarele conditii: - experienta minim 1 an pe un post similar; - studii superioare absolvite, - cunostinte contabilitate primara, - cunostinte PC, - cunostinte limba engleza.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant- discutat la interviu.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Productie
Oras:
Ramnicu Sarat
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!