Responsabiil administrativ

Aplica acum | Publicat la: 06-10-2020 | Expira la: 31-12-2020

Descrierea jobului

Descrierea jobului - Primirea clientilor, vizitatorilor si reprezentanților autoritatilor - Intocmirea de oferte si contracte - Gestionarea vanzarilor la punctul de lucru si efectuarea incasarilor cash/card - Preluarea comenzilor de la clienti - Planificarea livrarilor - Transmiterea comenzilor celor responsabili - Întocmirea documentelor de livrare: aviz de expeditie si bon de cantar.

Candidatul ideal

Candidatul ideal - Studii superioare absolvite - Experienta similara de minim 5 ani ( in domenii precum: vanzari, construcții, logistica, economic/ contabil) - Capacitate de coordonare si comunicare - Abilitati reale de planificare si organizare.

BENEFICII OFERITE

Program de lucru: luni- vineri 8h/zi. Se ofera pachet salarial motivant.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Constructii
Oras:
Buzau
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!