Preparator produse traditionale din carne

Aplica acum | Publicat la: 29-08-2019 | Expira la: 31-12-2020

Descrierea jobului

Angajam PREPARATOR PRODUSE TRADITIONALE DIN CARNE pentru brand local cunoscut. Responsabilități: * Prepararea/tratarea termică a cărnii proaspete conform reţetarului * Pregătirea cărnii în vederea producţiei de mezeluri şi preparate din carne

Candidatul ideal

Cerințe: * Experienţă minima in carmangerie, in prepararea produselor din carne * Seriozitate, stabilitate.

BENEFICII OFERITE

Vă oferim: * Salariu atractiv ( 2500 lei net ) + masa asigurata + transport asigurat * Spor de weekend * Formare la locul de munca * Stabilitate si siguranta financiara.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Alimentar/productie
Oras:
Buzau
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!