PLANIFICATOR/ COORDONATOR PRODUCTIE DALE

Descrierea postului
Angajam PLANIFICATOR/ COORDONATOR PRODUCTIE DALE pentru societate romano-franceză, lider în producția dalelor și pavajelor din piatră naturală reconstituită. Obiectivul postului si principalele responsabilităţi: Conducerea activitatii de productie a fabricii de dale si pavaj din piatra naturala reconstituita, de la aprovizionarea cu materii prime a posturilor de lucru, pana la executia si livrarea produselor finite, raspunzand de: • Organizarea si conducerea activitatii de programare, lansare si urmarire a productiei; • Solutionarea oricaror probleme aparute la posturile de lucru si care ar putea genera lipsa de activitate, activitate ineficienta (inclusiv rebuturi din productie) sau riscuri in derularea activitatii; • Verificarea in permanenta a gradului si modului de realizare al sarcinilor personalului executant subordonat, respectrarea regulilor societatii si a disciplinei muncii; propune solutii de optimizare si crestere eficientei activităţii personalului subordonat.
Candidatul ideal
Cerinte: • Studii tehnice superioare - de preferinta; • Experienta de minim 2-3 ani in planificarea productiei; • Capacitate organizatorica si decizionala; • Abilitati foarte bune de comunicare; • Cunostinte de operare PC; • Abilitati / cunostinte privind coordonarea sectorului productie prin organizare directa şi prin intermediul programelor software de planificare industriala si de urmarire a productiei.
Beneficii oferite
Se ofera: - salariu motivant- discutat la interviu - transport asigurat - stabilitate si siguranta financiara. Program de lucru: 8h/zi luni-vineri. Pentru detalii ne puteti contacta la numarul 0745070605 sau veniti la sediul nostru din Galleria Mall, Etaj de Luni-Vineri.