Mecanic intretinere masinisi utilaje industriale industriale

Aplica acum | Publicat la: 17-03-2016 | Expira la: 31-12-2020

Descrierea jobului

- responsabil de activitatea se reparatii si intretinere a echipamentelor si utilajelor din sectia de productie si se asigura de continuitatea fluxului de productie; - verifica parametrii de functionare a utilajelor si consemneaza datele si concluziile in jurnalul de exploatare; - previne aparitia defectiunilor prin efectuarea regulata a operatiunilor de intretinre, conform fiselor de intretinere a utilajelor; - raspunde de buna stare a echipamentului din dotare; - participa la procesul de instalare a utilejelor si echipamentelor noi, conform standardelor companiei

Candidatul ideal

- studii medii ( specializari: mecanic intretinere utilaje, tehnician electromecanic); - experienta- minim 5 ani; - atentie la detalii; - abilitati de solutionare a problemelor; - initiativa; - persoana organizata, responsabila;

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv; - mediu de lucru placut

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Productie de fructe confiate
Oras:
Ramnicu Sarat
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!