Inginer mecanic- petrol si gaze

Aplica acum | Publicat la: 29-07-2019 | Expira la: 28-01-2022

Descrierea jobului

- Asigura toate conditiile necesare executiei unei lucrari- administrare santier; - Echipari sonde si verificarea conductelor de transport titei si gaze naturale; - Se asigura ca, in executie, exista si sunt respectate procedurile si instructiunile de lucru, in acord cu caracterul si specificului a lucrarii; - Raspunde de acuratetea status-urilor comenzii de lucru (in toate fazele de executie, finalizare fizica in teren).

Candidatul ideal

- Studii superioare tehnice – specializarea Inginerie Mecanic; - Cunostinte de operare PC: Outlook, Excel, Word - nivel mediu; - Limba Engleza – nivel mediu; - Abilitati de planificare, organizare si prioritizare; - Gandire analitica.

BENEFICII OFERITE

Se ofera pachet de beneficii motivant- discutat la interviu.

Sumar

Post:
Domeniu de activitate:
Petrol/gaze
Oras:
Buzau
Judet:
Buzau

Aplica acum pentru acest loc de munca

Adresa ta de email nu va fi facuta publica!