Descrierea postului
* Intocmeste necesarul de marfuri si produse specifice pentru Bucatarie, in conformitate cu lista de preparate, precum si necesarul pentru diverse evenimente; * Efectueaza receptia si raspunde de gestionarea marfurilor si a produselor specifice activitatii de bucatarie; * Controleaza si raspunde de calitatea materiilor prime si a produselor finite, la primirea lor in gestiune; * Participa la intocmirea meniului si a listei de preparate, propune si elaboreaza retetele pentru preparatele din lista * Aplica in mod corect normele de igiena si protectia consumatorului.
Candidatul ideal
* Experienta minim 3 ani pe un post similar; * Spirit de echipa; * Capacitate de verificare si raportare; * Atentie la detalii, rapiditate in executarea sarcinilor de serviciu.
Beneficii oferite
* Contract pe perioada nedeterminata; * Training; * Salariu atractiv, se discuta la interviu; * Cresteri salariale periodice; * Locatie noua, bucatarie dotata cu aparatura de ultima generatie, mediu de lucru placut.